Değerli Müşterilerimiz;

Çanakkale ili merkezinde, 08 Ocak 1998 yılında, 80 m2 olarak açtığımız mağazamız , bugün 130 m2’lik 1 mağaza ve 300 m2 lik şubemiz ve yaklaşık 250 m2’lik depo alanımız ile bebek araç gereç ve çocuk ürünleri sattığımız firmamızda, sizlere “MİNİK Baby Ailesi” olarak hizmet etmenin gururunu ve 15. yılımızı doldurmanın kıvancını taşıyoruz.

Çocuk ve bebek sektöründe; anne ve babaların güvenini kazanmış, sağlık ve hijyenik koşulları daima önde tutan ve sattığı ürünün arkasında duran markalarla, -öncelikli olarak- kendimizin ve müşterilerimizin güven duyduğu ürünleri, sizlerin kullanımına sunmaya çalışmaktayız.

Siz değerli anne ve babalar! Çocuklarınıza nasıl ki daima en iyi ve en kaliteli ürünü almak istiyorsanız; biz de “MİNİK Baby Ailesi” olarak, çocuklarınız için daima en iyi, en kaliteli ürünü, en uygun fiyata, en iyi hizmet anlayışı içinde sizlere sunmaya çalışıyoruz.

İnternet sitemizde sattığımız ürünlerin % 90’ını, depomuzda hazır stok olarak bulundurmaktayız; amacımız, sipariş verdiğiniz ürünleri, sizlere en kısa zamanda, en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırmaktır.

Sitemizde size en iyi hizmeti sağlamak için; Türkiye’nin büyük bankalarıyla, sevkiyatta ise, size en hızlı ve sorunsuz hizmeti veren kargo şirketleriyle çalışmaktayız. UPS kargo ile sağladığımız; kapıda ödeme seçeneği ile de hizmette farklılık yaratmaktayız.

Sizlerin güvenini ve sevgisini kazanmak temel hedefimizdir.

Bize duyduğunuz güven ve sevgiyle, daha iyiye ulaşmak için daha çok çalışmaktayız. Sektörümüzdeki yenilikleri sizin için her zaman yakından takip etmekteyiz.

Size en iyiyi, en uygun bedelle sunmaya devam etmek için, yeni ürünler ve yeni firmalarla hizmetlerimize devam etmekteyiz. Saygılarımızla.. MİNİK BABY AİLESİ